BadAMt2 Server Mt2
Bun Venit In Forumurile BadAMt2 Cea Mai Tare Echipa!
Sper sa Va Placa!Multumim ca ne-ati ales pe noi:D

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

BadAMt2 Server Mt2
Bun Venit In Forumurile BadAMt2 Cea Mai Tare Echipa!
Sper sa Va Placa!Multumim ca ne-ati ales pe noi:D
BadAMt2 Server Mt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

+11
50
baldasar
R3sTar7
megaboy884
R3mIx
bogdy10
AnDr3y
BadA
RunOrBan
DeathMaker
aNNakin
15 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de aNNakin Mier Iun 23, 2010 12:44 pm

Salut,
Deci Am Si Eu Niste Propunere:
1)Rata De Exp , Drop Yang , Drop Item si altele Sa Fie Miscorata la 500-700% .
2)Mainquest De level 1 sa dea level 32-33-34 si itemele specifice,Cal level 21 si 1kk yang.
3)GM nu vor da level.
4)Bonusurile De STR,CON/VIT,DEX,INT sa fie micsorate la 50-100 .
5)Bonusurile Anti Sura,Saman,Ninja,Warrior Sa Fie micsorate la 25-50%.
6)Bonusurile Critical,Lovituri Patrunzatoarea Sa Fie Micsorate la 25-50%.
7)Armele de Level 0-20 Vor Avea Un Pret de 100k yang.
Armele de Level 25-40 Vor Avea Un Pret De 500-700k yang.
Armele De Level 45-60 Vor Avea Un Pret De 1kk-1,5kk
Armele De Level 65-75 Vor Avea Un Pret De 3kk-15kk
8)Armurile de Level 0-20 Vor Avea Un Pret de 100k yang.
Armurile de Level 25-40 Vor Avea Un Pret De 500-700k yang.
Armurile De Level 45-60 Vor Avea Un Pret De 1kk-1,5kk
Armurile De Level 65-75 Vor Avea Un Pret De 3kk-15kk
9)Sa Nu Mai Fie NPC Care Sa Dea Skill P , cel De Cal Poate Ramane.
10)GM-ii Sa Nu Dea Nimic
11)Deci Sansa La Fierar Sa Fie De 100% Pana La +6 De La +7 Sa Fie 75% Si Sa Ceara Iteme Adica La +7 Sa Ceara O Perla Alba care sa coste 25kk
La +8 Sa Fie 50% Si Sa Ceara O Perla Albastra care Costa 35kk
La +9 Sa Fie 35% Si Sa Ceara O Perla Rosie Care Costa 45kk.
Si o Sa Punem si piatra cu care sa le faceti de la +6 fara sa va distruga itemul si sa scada de la +6 la +5
12)La Shopuri Sa Fie Puse Toate Itemele , Armele , Armurile , Accesoriile , Frizurile , etc.
13)Pietrele Sa Fie +3+4+5
16)King-ul Se Va Face Din Black Steel +9 si Va Fi Nevoie de O Perla Alba , Albastra Rosie si Inca 10kk.
17)Pietrele Vor Costa Fiecare Cate 1kk.
18)Din Battle Sword +9 Sa Iasa Sirius Sword+0 avand Nevoie O Perla Alba , Albastra Rosie si Inca 10kk.
19)Din Sirius +9 Sa Iasa O Arma Noua.
20)Din Soul Stealing Blade+9 Sa Iasa O Arma Noua Avand Nevoie O Perla Alba , Albastra Rosie si Inca 10kk.
21)Si Din Alte Arme Care Se Vor Decide Se Vor Face Arme Noi.



Aici Se Va Vedea Cu Adevarat Cine Stie Metin2 Nu Cu Bonusurile Alea Exagerate De 500 si 100% pentru ca cine da primul castiga.
Multumesc Pentru Intelegere.
Desi Cred Ca Majoritatea Nu Va Fi De Accord Pentru Ca Nu Le Place Sa Munceasca De Loc Doar Tot Mura-n Gura!
Astept Pareri!
P.S:Nu Chiar Toate Pot Fi OK.
aNNakin
aNNakin
Admin
Admin

Mesaje : 117
Data de inscriere : 22/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania

http://badamt2.forumpro.org/

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de DeathMaker Mier Iun 23, 2010 1:20 pm

PRO daca nu se reseteaza conturile

Contra daca se reseteaza
DeathMaker
DeathMaker

Mesaje : 35
Data de inscriere : 15/06/2010
Localizare : Navodari

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de aNNakin Mier Iun 23, 2010 1:23 pm

Pai Daca Nu S-ar Reseta Conturile Ce Rost Ar Mai Avea:O
aNNakin
aNNakin
Admin
Admin

Mesaje : 117
Data de inscriere : 22/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania

http://badamt2.forumpro.org/

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de DeathMaker Mier Iun 23, 2010 1:25 pm

pai da dar am 4 charactere de 120 si nu imi convine de lvl

daca e stergi characterele si dai lvl 120 macar la unu ca asa am 4 si pt ce ? leam facut ca sa fac iar lvl ?
DeathMaker
DeathMaker

Mesaje : 35
Data de inscriere : 15/06/2010
Localizare : Navodari

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de aNNakin Mier Iun 23, 2010 1:32 pm

Deci tie cred ca ti-a dat gm level.
Dar Nu Vreau Sa Ma Cert Cu Nimeni.
aNNakin
aNNakin
Admin
Admin

Mesaje : 117
Data de inscriere : 22/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania

http://badamt2.forumpro.org/

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de RunOrBan Mier Iun 23, 2010 1:39 pm

PRO e Foarte buna ideea Bonusurile sunt umpic exagerate (umpik mai mult Smile )
Dar aicea v'a fi decizia lui BadA si cred ca multi Playeri nu o sa fie de acord
RunOrBan
RunOrBan
GM Server
GM Server

Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania,Jibou

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de BadA Joi Iun 24, 2010 1:12 am

daca toti playeri ar schimba bonusurile ar fi totul ok
Skill P putem lasa
ca este greu sa pui toate cartile
BadA
BadA

Mesaje : 28
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 34
Localizare : Cei asta interogatoriu?

http://badamt2.forumpro.org/

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de RunOrBan Vin Iun 25, 2010 12:02 am

Dar bada asta e ideea tot PLAYERI au ARME NOI atunci ce satisfactie e de joc?
RunOrBan
RunOrBan
GM Server
GM Server

Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania,Jibou

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de AnDr3y Vin Iun 25, 2010 8:02 am

Salut sunt AnDr3y97 daca ma stiti !
Prima data cand am jucat BaDaMt2 am fost super fericit . Mi s-a parut cel mai cool sv !
Dupa vreo 2 saptamani am citit acest topic si am ramas cu gura cascata de suparare ! Sad
Daca se vor face schimbarile cred ca cei mia multi playeri vor pleca in toate directiile doar ca sa nu mai joce un sv privat atat de greu cum l-a descris annakin . Arrow
In plus un sv privat ar trebui sa fie mai usor decat unul de pe RO ( de ex ) !
Sv acesta mi s-a parut extraordinar dar daca veti face modificarile spuse sunt sigur ca veti avea cu cel putin un jucator in minus ! ( adik eu )
Deci va rog nu faceti schimbarile ! Crying or Very sad No
Eu sincer sunt total CONTRA !
Deci lasa-ti sv asa cum e deoarece este foarte bun !

ASTEPT SUSTINATORI !
AnDr3y
AnDr3y

Mesaje : 4
Data de inscriere : 25/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de Oaldy Sam Iun 26, 2010 1:03 pm

si eu sunt de acord cu andrey97 pt ca daka veti face aceste modificari multi ar pleca de pe srv.Si eu o voi face.Mai am vro 15 prieteni care se joaca BadaMt2 din gherla si sunt per convins ca si ei se vor lasa si asa sunt cam naspa regurile.Nu imi pace ca nu e voie ca sa te dai pe liebr.Poi altceva in afara sa te pui pe liber nu prea ai ce face Crying or Very sad
Anonymous
Oaldy
Vizitator


Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de BadA Dum Iun 27, 2010 1:55 pm

dar la un event sau duel care da primul a castigat
macar umpic mai mici bonusurile
BadA
BadA

Mesaje : 28
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 34
Localizare : Cei asta interogatoriu?

http://badamt2.forumpro.org/

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty asa e

Mesaj Scris de dany Mar Iun 29, 2010 1:52 pm

LAsatil asa va rog ca azi am iinceput sa planga de fericire ca pot juca si eo un srv atat De minunat plzz deoarce celelalte nu erau atat de buna ca acestea Sad !!!
Anonymous
dany
Vizitator


Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de bogdy10 Mier Iun 30, 2010 3:16 am

normal...ca intotdeauna...romani vor tot mura-n gura.Nu vreti sa munciti deloc pt cateva lvl.vreti sa vi se dea totul din prima?PRO cu annakin
bogdy10
bogdy10

Mesaje : 4
Data de inscriere : 29/06/2010

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de RunOrBan Mier Iun 30, 2010 6:31 am

Acuma poate nu o sa fiti de acord cu noi Stafful dar Bada are dreptate la orice duel event care da primu WIN?? asa e prea nasol vorba lui Bogdy10 MURA- N GURA asa e prea simplu .Si daca il face dupa cerintele lui aNNakin care sunt playeri adevarati si respecta comunitatea si Stafful BAda o sa raman pe server. Acuma totusi stiu ca va plac serverele unde sunteti tari da totusi si umpic de munca ce satisfactie mai ai sa joci cadn ai de toate?? Si la event eu sustin eventul da nu mai imi palce cum il faceam mai demult acuam daca zik pe global Event mai multi de 10 playeri nu vin dece oare?? Pentru ca multi au deja arme si de toate.Si daca il face bada asa serverul totusi o sa aveti arme legendare sau noi cum le spuneti o sa le puteti evoluadin arme + 9 de lvl 65. Multumesc pentru intelegere.
RunOrBan
RunOrBan
GM Server
GM Server

Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania,Jibou

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de R3mIx Joi Iul 01, 2010 11:09 am

Pro cu toate acelela in afara de una preturile itemelor prea mare sa fie medii dar inrest Pro a si bonsuruile sa fie 100
R3mIx
R3mIx

Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 31
Localizare : Rm.Valcea

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de RunOrBan Joi Iul 01, 2010 11:16 pm

Daca bonusurile o sa fie 100 tot asa se va da dmg nu puteti intelege? Iarasi dintr'un Skill mori.
RunOrBan
RunOrBan
GM Server
GM Server

Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania,Jibou

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de AnDr3y Vin Iul 02, 2010 12:35 am

Normal ca cei care sunt deja GM , GA , SGA si altele vor ca numai ei sa fie puternici si sa aiba arme noi . Lor nu le mai pasa de ceilalti playeri . Ei pot sa faca orice , oricand si oriunde ! Si pe langa RunOrBan si e niciun GM mai prietenos si care asculta playeri la pm-uri .
Inca ceva ! Poate si celor care sunt playeri obisnuiti si sunt prieteni la catarama cu gm vor schimbarile ! Dar playeri simpli ce vor face ??? Question
Daca veti face schimbarile va spun sigur ca ati facut un sv privat bestial ca sa-l distrugeti !
Deci din nou sunt total CONTRA !

ASTEPT SUSTINATORI !!!
AnDr3y
AnDr3y

Mesaje : 4
Data de inscriere : 25/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty deciziile lui Annakin

Mesaj Scris de dani Lun Iul 05, 2010 5:28 am

annakin,decizile tele cu ....1kk si cu aste nu imi plece nici nu cred ca la gm le place defapt voi puteti sa aveti orice de pe server dar lasati ottul cum era inainte pe server... sunny
Anonymous
dani
Vizitator


Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de aNNakin Mar Iul 06, 2010 7:37 am

Mai Oameni Buni Uite Daca O Sa Se Refaca Serverul Daca O Sa Vrea BaDa Eu Nu O Sa Mai Fiu GM Pe Server,Doar Dupa Ce Fac Level 90+.
aNNakin
aNNakin
Admin
Admin

Mesaje : 117
Data de inscriere : 22/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania

http://badamt2.forumpro.org/

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de AnDr3y Mar Iul 06, 2010 11:33 am

aNNakin nu o sa mai fie gm !!! SI CE DACA ??? Question Question Question
noi tot vom avea conturile la care am muncit resetate !
TOTAL CONTRA !

ASTEPT SUSTINATORI !!!
AnDr3y
AnDr3y

Mesaje : 4
Data de inscriere : 25/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de megaboy884 Vin Iul 09, 2010 4:27 am

imi place servarul dar ,este adevarat bonusurile sunt prea exagerate ... am mai jukat un metin privat cu un prieten si cand sa facem duel cu pumnii mia dat o lovitura si am murit (amandoi cu nimik pe noi ) prea naspa.... si aveam la viata 400k ce naiba ..... sunt de acord sa fie micsorate bonusurile dar sa ramana cu skill P ca e naspa fara si preturile putin mai mici!!!

megaboy884
megaboy884

Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/07/2010

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de R3sTar7 Mar Iul 13, 2010 12:06 am


Deci Sansa La Fierar Sa Fie De 100% Pana La +6 De La +7 Sa Fie 75% Si Sa Ceara Iteme Adica La +7 Sa Ceara O Perla Alba care sa coste 25kk
La +8 Sa Fie 50% Si Sa Ceara O Perla Albastra care Costa 35kk
La +9 Sa Fie 35% Si Sa Ceara O Perla Rosie Care Costa 45kk.
Si o Sa Punem si piatra cu care sa le faceti de la +6 fara sa va distruga itemul si sa scada de la +6 la +5

Sa fim seriosi Neutral ce preturi sunt alea ? 25kk pt o perla ? iar main questul sa dea 1kk ? si rata sa fie si scazuta:| macar gandesti ? rata sa fie scazuta la 500% adica ar venii cam nici 1k pe caine (vreo 500 yang la caine) si in V2 cam 10k Neutral ori se vor da 10kk la mainquest ori rata de yang mai mare pentru ca 25kk e pret exagerat la cerintele tale:| si bonusurile sa nu se faca 100 pt ca ar fii prea mult.MAX 80gandeste si tu cand alegi un pret pt ca eu cred ca stii sa faci niste calcule nu ?
Auzi doamne 25kk,35kk,45kk Neutral iti dai seama ca altcineva inafara de gm RAR va mai avea macar nero +9 nu ?

Si daca tot ai inceput asa cu 25,35,45kk dc te opresti la ele? Pune si Metalu magic (piatra d care zici u) cu 2-3kkk ca na.. sa se munceasca putin nu ?
R3sTar7
R3sTar7

Mesaje : 12
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Anywhere...

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de aNNakin Mier Iul 14, 2010 5:24 am

pai ma rata al yang o sa fie 1000% deci faci usor bani
aNNakin
aNNakin
Admin
Admin

Mesaje : 117
Data de inscriere : 22/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania

http://badamt2.forumpro.org/

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de R3sTar7 Mier Iul 14, 2010 7:28 am


1)Rata De Exp , Drop Yang , Drop Item si altele Sa Fie Miscorata la 500-700%
Wtf ? Nu stii ce ai scris ?
R3sTar7
R3sTar7

Mesaje : 12
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Anywhere...

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de aNNakin Mier Iul 14, 2010 11:17 am

Ba Da Mai Dar Nu Se Face Tot Cum Am Zis Eu S-au Mai Facut Discutii:O
aNNakin
aNNakin
Admin
Admin

Mesaje : 117
Data de inscriere : 22/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania

http://badamt2.forumpro.org/

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum