BadAMt2 Server Mt2
Bun Venit In Forumurile BadAMt2 Cea Mai Tare Echipa!
Sper sa Va Placa!Multumim ca ne-ati ales pe noi:D

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

BadAMt2 Server Mt2
Bun Venit In Forumurile BadAMt2 Cea Mai Tare Echipa!
Sper sa Va Placa!Multumim ca ne-ati ales pe noi:D
BadAMt2 Server Mt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

+11
50
baldasar
R3sTar7
megaboy884
R3mIx
bogdy10
AnDr3y
BadA
RunOrBan
DeathMaker
aNNakin
15 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de aNNakin Mier Iun 23, 2010 12:44 pm

Rezumarea primului mesaj :

Salut,
Deci Am Si Eu Niste Propunere:
1)Rata De Exp , Drop Yang , Drop Item si altele Sa Fie Miscorata la 500-700% .
2)Mainquest De level 1 sa dea level 32-33-34 si itemele specifice,Cal level 21 si 1kk yang.
3)GM nu vor da level.
4)Bonusurile De STR,CON/VIT,DEX,INT sa fie micsorate la 50-100 .
5)Bonusurile Anti Sura,Saman,Ninja,Warrior Sa Fie micsorate la 25-50%.
6)Bonusurile Critical,Lovituri Patrunzatoarea Sa Fie Micsorate la 25-50%.
7)Armele de Level 0-20 Vor Avea Un Pret de 100k yang.
Armele de Level 25-40 Vor Avea Un Pret De 500-700k yang.
Armele De Level 45-60 Vor Avea Un Pret De 1kk-1,5kk
Armele De Level 65-75 Vor Avea Un Pret De 3kk-15kk
8)Armurile de Level 0-20 Vor Avea Un Pret de 100k yang.
Armurile de Level 25-40 Vor Avea Un Pret De 500-700k yang.
Armurile De Level 45-60 Vor Avea Un Pret De 1kk-1,5kk
Armurile De Level 65-75 Vor Avea Un Pret De 3kk-15kk
9)Sa Nu Mai Fie NPC Care Sa Dea Skill P , cel De Cal Poate Ramane.
10)GM-ii Sa Nu Dea Nimic
11)Deci Sansa La Fierar Sa Fie De 100% Pana La +6 De La +7 Sa Fie 75% Si Sa Ceara Iteme Adica La +7 Sa Ceara O Perla Alba care sa coste 25kk
La +8 Sa Fie 50% Si Sa Ceara O Perla Albastra care Costa 35kk
La +9 Sa Fie 35% Si Sa Ceara O Perla Rosie Care Costa 45kk.
Si o Sa Punem si piatra cu care sa le faceti de la +6 fara sa va distruga itemul si sa scada de la +6 la +5
12)La Shopuri Sa Fie Puse Toate Itemele , Armele , Armurile , Accesoriile , Frizurile , etc.
13)Pietrele Sa Fie +3+4+5
16)King-ul Se Va Face Din Black Steel +9 si Va Fi Nevoie de O Perla Alba , Albastra Rosie si Inca 10kk.
17)Pietrele Vor Costa Fiecare Cate 1kk.
18)Din Battle Sword +9 Sa Iasa Sirius Sword+0 avand Nevoie O Perla Alba , Albastra Rosie si Inca 10kk.
19)Din Sirius +9 Sa Iasa O Arma Noua.
20)Din Soul Stealing Blade+9 Sa Iasa O Arma Noua Avand Nevoie O Perla Alba , Albastra Rosie si Inca 10kk.
21)Si Din Alte Arme Care Se Vor Decide Se Vor Face Arme Noi.



Aici Se Va Vedea Cu Adevarat Cine Stie Metin2 Nu Cu Bonusurile Alea Exagerate De 500 si 100% pentru ca cine da primul castiga.
Multumesc Pentru Intelegere.
Desi Cred Ca Majoritatea Nu Va Fi De Accord Pentru Ca Nu Le Place Sa Munceasca De Loc Doar Tot Mura-n Gura!
Astept Pareri!
P.S:Nu Chiar Toate Pot Fi OK.
aNNakin
aNNakin
Admin
Admin

Mesaje : 117
Data de inscriere : 22/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania

http://badamt2.forumpro.org/

Sus In jos


Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de R3mIx Joi Iul 15, 2010 8:49 am

Nimeni nu va pleca de pe sv cum a zis adry ala sau cum il chiama deoarece dc se face sv pvm cu bonusuri ami mici o sa intre mai multi deoareca majoritatae le plac sv pvm nu pvp dai o sabie deed
R3mIx
R3mIx

Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 31
Localizare : Rm.Valcea

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de AnDr3y Joi Iul 15, 2010 1:06 pm

mah remix dar cum crezi ca avem arme noi ???
am castigat la eventuri !!! Rolling Eyes
am lucrat totusi la conturi !!!

ASTEPT SUSTINATORI !!!

( apropo mai exista sv private )-trebuie doar sa cauti study
AnDr3y
AnDr3y

Mesaje : 4
Data de inscriere : 25/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Galati

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de R3mIx Joi Iul 15, 2010 1:08 pm

da bha asta e la voi ARME noi lvl mare mori dintr-o sabie aia nu e munca frate pe sv pvm se vede care e cel mai bun in Metin2 asa pe sv pvp dai o sabie cade jos
R3mIx
R3mIx

Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 31
Localizare : Rm.Valcea

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de R3sTar7 Joi Iul 15, 2010 1:37 pm

mane.. eu am vb cu cativa.. si unii se lasa daca se schimba.. eu unul nu ma las dar......oricum bada face serveru cum vrea:) eu zic ca e bun asa cum e:D
daca pe shaman vindecare prinzi o sageata cu ninja si ala nare imun la necunostinta shamanu e dead 100% idem si invers daca shamanu are imun ninja e dead.
valabil si la restu, daca e un war bun vs un sura daca waru chiar ii bun bate sura fara probleme (valabil si pt restu caracterelor) eu unu in ultima vreme bat shamani:) (nu dau nume xD)
pt cn ma stie

SkyRuNNeR / NinjaMan25
R3sTar7
R3sTar7

Mesaje : 12
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Anywhere...

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de R3mIx Vin Iul 16, 2010 11:52 pm

Bn ma plecati ca oricum majoritatea sunteti BUTI habar naveti de Metin2 ai bonusrile elea mari si cel mai slab player din 3 sabi te omora sunt per convins ca 50% din playeri de pe bada naou nabar de Metin si chiar vreau sa se miceasa bonusrile sa vad dc aveti ceva habar vreau sa al miceasca la 35 nu la 50 critica la 25 demihuman 15 ata e sv adevarat pvm
R3mIx
R3mIx

Mesaje : 17
Data de inscriere : 12/06/2010
Varsta : 31
Localizare : Rm.Valcea

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de baldasar Dum Iul 18, 2010 1:33 am

cheersafro Eu sunt cu totul de acord cu Annakin afro cheers
baldasar
baldasar

Mesaje : 1
Data de inscriere : 18/07/2010

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de zAaa Lun Iul 19, 2010 3:21 am

si yo sunt de acord dak nu se mai dau pietre de gm la playeri
Anonymous
zAaa
Vizitator


Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de 50 Lun Iul 19, 2010 3:56 am

bai frate ala care a pus parerile lui nu stie ce vorbeste frate...Smile)) pai ba noobule dak tu stii metin2 dute frate si joaca pe un server care iti place pentru ca serverul asta e PVP si yo cred ca toata loomea e multumita de el...numai ca nu sta deskis nonstop...dak ar fi non stop kiar ca ar fii cel maitare din cate exista acuma private...
50
50

Mesaje : 1
Data de inscriere : 19/07/2010

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de aNNakin Lun Iul 19, 2010 5:38 am

Dute Ba 50 La Mata Ba Copil Cu Viitorul In Punga Ma Mortule Tu Esti Prost De Dai In Gropi Asta E PvP Ma Boule?
Dute Ma De Aici PvP Era De Avea Bonusurile Mai Mici Daca Astai PvP ......
Vai Copii Prosti CU Viitorul In Punga Mergeti Ma De Aici Sa Nu Va Mai Aud Habar Naveti De Metin2 Si De Satisfactia De A Juca Acest Joc Voi Vretii Totul Mura-n Gura Ca Doar Asa E Romanu Dar Nu Toti.
Si Andr3y Ala Ba Copile Tu Nu Ai Castigat NImik La Event Pentru Ca Va Dat La Toti Arme steaua si incapabilii care au tot luat GM,Asa Ca Nu Venii La Mine Sa-Mi Zici Ca Ai Muncit NU Stiu Cat La Cont Ce plm Ai Facut Tu Ma Tiai Pus BOnusurile Ai Mers La Steaua Cu UN Cont Female Si Ai Zis Ca Esti Gagika Lui Si Ti-a Dat Arma Date Ma IN Plm De Travestit Cu Astea Nu Vi Tu La Mine Ma Dute La Altcineva.
R3S7ar7 Ori Cum Te-o Chema Nush Cum Te Cheama Pai Si Ce Ca Plecati Oricum Majoritatea Raman Si In Plus Daca N-o Sa Mai Fie Atatia Pe Server CU Atat Mai Bine No Sa Mai Fie Atat Lagg.La Revedere!

Sfarsit
aNNakin
aNNakin
Admin
Admin

Mesaje : 117
Data de inscriere : 22/05/2010
Varsta : 27
Localizare : Romania

http://badamt2.forumpro.org/

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de RunOrBan Lun Iul 19, 2010 8:07 am

aNNakin ai f. mare dreptate toti veneau si imi cereau '' Da o arma noua nu spun la nimeni '' si cu tot felu de chesti da rank aku sa fim seriosi si cu ratele asa de mari dadeai o lov si era mort asta nu e PVP!!!!! Care sun playeri devotati bada vor ramane pe SERVER care nu o sa plece e prea usor asa totul Mura-n GURA !!!!!!! SFARSIT Smile
RunOrBan
RunOrBan
GM Server
GM Server

Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania,Jibou

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de rinian Mar Iul 20, 2010 4:07 am

toti cei care cred ca serv va fii naspa sau nush cum sunt niste fraier si habar nau de metin(seful lor este andrey) si in plus asa trebuie sa fie un server privat numai ca voi nu stiti
si auzi la andrey a muncit pentru arme legendare la event Laughing muncit inseamna sa aduni bani pentru a le putea evolua
eu am jucat pe un serv in care trebuia sa dai 5 perle de fiecare pentru a evolua armele si armurile deci cerintele spun eu ca sunt foarte bune

SUNT PRO IN TOTALITATE Wink
rinian
rinian

Mesaje : 5
Data de inscriere : 20/07/2010
Localizare : Jibou

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de RunOrBan Mar Iul 20, 2010 5:13 am

Asa e Rinian aia inseamna muncit nu ca iei arme iteme la event si cu armele noi sau legendare asa e cum zici tu nu la event ca dintr'o lovitura mori asta nu e PvP pe svr din astea se joaca aia care nu se stiu Mt 2 da eu cred ca Bada deja e la alt nivel nu e server de incepatori e server adevarat si vorba lui Rinian sa muncesti nu inseamna sa dai o lov la event si castigi sa muncesti e sa strang bani pt perle si toate ce iti trebui sa evoluezi o arma si Andrey nu vreau sa te jignesc da din cate observ ejti cam Noob ( incepator ) . Toti care nu sunt PRO cu ideea asta nu le place metin in adevaratul sens al cuvantului. ( PUNCT )
RunOrBan
RunOrBan
GM Server
GM Server

Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania,Jibou

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de rinian Mar Iul 20, 2010 5:27 am

Si in plus el spunea ceva de GM ca numai ei sa aiba puterea si arme legendare si din astea dar normal si playerii simpli pot sa aiba arme legendare prin MUNCA.
rinian
rinian

Mesaje : 5
Data de inscriere : 20/07/2010
Localizare : Jibou

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de RunOrBan Mar Iul 20, 2010 11:56 pm

Ai dreptate sa aiba si ei arme legendare da nu ce au GA si GM desigur ca admini o sa aiba ceva arme mai diferita Smile da si Playeri o sa aiba prin munca Smile
RunOrBan
RunOrBan
GM Server
GM Server

Mesaje : 23
Data de inscriere : 20/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Romania,Jibou

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de hitman987 Joi Iul 22, 2010 3:35 am

Deci multi playeri zic ca tot o sa plece de pe server daca schmbati srv asa cum a zis anakin si ce daca o sa plece macar playeri care o sa ramana bada o sa fie mandru de iei da voi restu cum asa cefa dora io is o putore ordinara ca asai romanu ce sa faci deci parerea mea bada plss schimba serveru cum a zis anakin
hitman987
hitman987

Mesaje : 4
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de AneiuSan Dum Iul 25, 2010 3:38 am

Pro 75%(pt ca am o idee:lasati pietrele max+6,apararea 1500 max atacu 3000-4000 max 10000 transformat cu critic si calu dati lvl 11 facem noi restu)deci cum am zis 75%Pro 25%Contra.
AneiuSan
AneiuSan

Mesaje : 2
Data de inscriere : 25/07/2010

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de EvilSmyle Mar Iul 27, 2010 2:29 pm

PRO imi place deoarece orce player nou se crede cel mai tare ca omoara pe unu pe free si da dmg mare si ce munca vb astea cand trebuie sa puna niste bonusuri si sa faca lvl 120 in 5 min Basketball
EvilSmyle
EvilSmyle

Mesaje : 4
Data de inscriere : 17/06/2010
Varsta : 27
Localizare : Barlad

Sus In jos

Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri - Pagina 2 Empty Re: Propunere De A Mea Pt BaDa Si Pt Playeri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum